Мирослав Скірка - новий очільник Об’єднання українців у Польщі

8 березня 2021 відбувся VІІI з’їзд ОУП (онлайн)

У заході взяли участь 59 делегатів.
Мирослав Скірка - новий очільник Об’єднання українців у Польщі.

"Я – нова людина у структурах ОУП, але знаю нашу громаду. Тішить те, що ми працюємо з небайдужими людьми. Усі ви маєте вагомий вклад у те, що відбувається в українській меншині у Польщі. Хочеться працювати разом заради спільного успіху". 

Мирослав Скірка підкреслив, що потрібно задуматися над схемою фінансування організації.
"Мусимо провести серйозну інвентаризацію того, що має Об’єднання. Порахувати, скільки нас є, і впорядкувати базу членів організації".

Новий голова зазначив, що деякі члени Управи працюють на межі своїх сил, тому потрібно перерозподіляти завдання.

"До наступного з’їзду треба також задуматися над цілями, які ми хочемо досягнути. Важливо, щоби це не був документ, який ми просто покладемо на поличку, а стратегія, з якою будемо працювати. Як ми маємо спланувати роботу Об’єднання, аби воно нас єднало? Я заявляю одне: маю добру волю. Виходжу із "презумпції доброзичливості" до всіх і до себе", – завершив новий голова ОУП.

Мирослав Скірка подякував Петрові Тимі за його працю і додав, що сподівається на його допомогу. Інші присутні також висловили вдячність попередньому голові. 

За інформацією "Наше Слово"

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace