Сесія європейської секції Парламентської Асамблеї Франкофонії (ПАФ)

Сенат грецького Парламенту, Афіни 6.11.2023, Україна - центральна тема дебатів

Член екзекутиви СКУ/ЕКУ, Зенон Коваль, виступив з доповіддю на сесії європейської секції Парламентської Асамблеї Франкофонії (ПАФ) у Сенаті грецького парламенту у Афінах 6-го листопада. Тема доповіді: "Війна в Україні, Європейська війна? Схрещення конфліктності і одержимості - Україна-Європа-Росія."

Через посередництво З.К., Верховна Рада стала членом спостерігачем ПАФ у липні цього року. Дві депутатки ВР, Леся Василенко і Альона Шкрум, взяли участь у дебатах.Франкомовний Бельгійський Парламент, який очолював сесію, за порадою З.К. також запросив Тетяну Огаркову (Ukrainian Crisis Media Center), яка доповіла про питання жінок і дітей, жертв війни. На пропозицію З.К., голова ВР, Руслан Стефанчук виступив із відеозвернням до парламентської сесії. 
24 парламенти Європи були представлені на ceciї, у якій брало участь понад сто учасників. 
Центральна тема сесії була "Війна в серці Європи і створення нового світового ладу?" і була повністю присвячена Україні. 
Варто підкреслити, що саме Україна була центральною темою дебатів, коли більшість мас медій концентруються над віною в між Гамасом і Ізраїлем.
І наші дебати відбувалися у Греції, колисці демократії.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace