СПІЛЬНА ЗАЯВА СФУЖО ТА НРЖУ

До Міжнародного дня боротьби за права жінок і міжнародний мир

8 березня 2021 р.
Світова Федерація Українських Жіночих Організації (СФУЖО) та Національна Рада Жінок України (НРЖУ) вшановують Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир. Цей день - про права та рівність у суспільстві, про повагу, про гідність, про закон, про мир у всьому світі, а не виключно про квіти, весну і красивих жінок, як це упродовж десятиліть нав’язувала радянська ідеологія.
СФУЖО та НРЖУ - унікальні інституції в діаспорі та Україні, які тісно співпрацюють в захисті прав жінок і в боротьбі за мир, зокрема й через представництво СФУЖО при ООН. СФУЖО та НРЖУ відстоюють рівні права для жінок і чоловіків, адже гендерна рівність та повага до кожної людини, незалежно від статі, - це передумова здорового і успішного суспільства.
Вільні жінки-українки як в Україні, так і за її межами, докладають зусиль до розбудови України як сучасної, демократичної, європейської держави. Українська жінка бере активну участь у всіх сферах життя: у суспільстві, у громадській діяльності, у політиці, державному будівництві та у захисті України на фронті. Жінка - це воїн, доброволець, захисниця, мама, адвокат, політик, митець, вчитель, інженер, архітектор, пілот, астронавт, водій... Жінка може бути, ким вона хоче та якою вона хоче бути. Закон, держава та суспільство мають це гарантувати та забезпечити.
Дякуємо сьогодні всім, хто бореться і підтримує боротьбу за рівні права та мир. Схиляємо голови перед воїнами-захисницями, які нарівні з чоловіками виконують надскладний обов'язок - захист України від російського агресора, звільнення окупованих територій та відновлення територіальної цілісності України.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace