Збори в Німеччині

Українські організації та ЕКУ зустрілися в Берліні 14-16 червня 2024

Об’єднання Українських Організацій у Німеччині (ОУОН) завершило звітно-виборчі збори організації, що відбулися в Берліні 14-16 червня 2024 року.
Організація визначила теми роботи на наступний термін, з яких найважливіші є питання освіти та інтеграції, гуманітарна допомога. 4 нові громадські організації Німеччини звернулися з заявкою на вступ до ОУОН. Організація обʼєднує загалом 19 організацій Німеччини.
На зборах відбулися вибори нової управи. Головою управи було обрано Ростислава Сукенника та членами правління: перший заступник голови Андрій Капроцький, другий заступник голови Леся Шрамко-Керрес, скарбник Степан Родзінський та секретар Катерина Матей.

Також 14 червня відбулася зустріч з представниками головного офісу Фонду Конрада Аденауера, який працює у 120 країнах світу, передусім в напрямках демократичних і політичних процесів. На запрошення ОУОН участь в звітно-виборчих зборах та у зустрічі з Фондом взяв голова ЕКУ Богдан Райчинець.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace